U bent hier:   Home

Uitreiking toegankelijkheid vignet

E-mailadres Afdrukken PDF

jre-8u161-macosx-x64Afgelopen woensdag kreeg Rob Driessen namens Stichting Beheer Sportpark SV Venray het toegankelijkheid vignet overhandigd van Wim Meijer van het Gehandicapten Platform Venray.

Bij het opstellen van het programma van eisen voor de renovatie van de C-lokalen heeft het bestuur van SV Venray de wens uitgesproken om rekening te houden met voorzieningen voor mindervaliden. Door de financiĆ«le bijdrage van Stichting Beheer Sportpark en Gemeente Venray was het financieel haalbaar om een nieuw MIVA toilet te realiseren. Als bevestiging dat de accommodatie van SV Venray daarmee goed toegankelijk is voor mindervaliden en voldoet aan de geldende eisen is het vignet afgelopen woensdag feestelijk overhandigd.  

Laatst aangepast ( dinsdag 27 maart 2018 11:41 )