Jan Trienekens gestopt als trainer van Vrouwen 1

Geschreven door 

Jan Trienekens heeft zijn taak als trainer van Vrouwen 1 per direct neergelegd. Er was onvoldoende chemie voor de laatste wedstrijden van het seizoen, daarom is Jan in het belang van het team en de club terug getreden. Het seizoen zal afgemaakt worden door de overgebleven staf; Jurgen Langenhuizen en Henk Goorts. Wij danken Jan voor zijn inzet voor SV Venray.

Meer in deze categorie: « Vrouwen Venray, Geschiedenis

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.