SV Venray bedankt Kiwanis Club Schieëpersland Venray e.o.!

IMG 8901 2kl

Eerder dit jaar schonk Kiwanis Club Schieëpersland Venray e.o. de opbrengst van de Kiwanis golfdag. Deze schenking komt ten goede van de jeugdafdeling van SV Venray. Het eerste gedeelte van deze schenking is inmiddels besteed aan nieuwe ballen voor de jeugd. Verder zullen er nog andere spelmaterialen aangeschaft worden. SV Venray dankt Kiwanis nogmaals voor deze schenking!

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.