Geen SV Venray voetbaldagen

voetbaldagen2021

Wij krijgen de laatste week wat vragen of er weer SV Venray voetbaldagen worden georganiseerd komende zomer. Via deze weg willen wij u laten weten dat SV Venray komende zomer geen voetbaldagen zal organiseren. Dit in verband met het nu nog geldige coronabeleid en de onvoorziene toekomst daarvan. Wie weet komen we een volgend jaar wel weer met een volgende editie.

Jeugdbestuur SV Venray

Bezoekadres:

Sportlaan 6
5801AH Venray

Google Maps

Contact:

Tel. Kantine:
  0478-586878

Tel. Administratie: (ma-vr: 08:00-12:00)
  0478-512338

E-mail:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ledenadministratie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.